Targi Pracy UŁ

Już 14 listopada na Wydziale Zarządzania (ul. Matejki 22/26) odbędą się XV Targi Pracy na UŁ – największa tego typu impreza dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział najlepsi pracodawcy w regionie (kilkadziesiąt stoisk) oraz ponad 5.000 studentów i absolwentów łódzkich uczelni.

 

Oprócz spotkań z przedstawicielami firm:

 

  • będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do cv,
  • skonsultować dokumenty aplikacyjne z doradcą zawodowym,
  • wziąć udział w spotkaniu z gościem specjalnym,
  • wysłuchać prelekcji o budowaniu wizerunku na LinkedIn,
  • porozmawiać z przedstawicielami instytucji pozarządowych,
  • znaleźć ciekawe ogłoszenia o pracy w strefie ofert.

 

W zorientowaniu się co, gdzie i jak pomoże targowa aplikacja mobilna.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują pracy, płatnych staży, interesujących praktyk albo rozszerzyć sieć swoich kontaktów!

 

Więcej informacji

 


 

Uniwersytet Łódzki to największa uczelnia badawcza w centralnej Polsce. Jej misją jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych i ścisłych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

 

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

 

Tekst źródłowy: Centrum Współpracy z Otoczeniem UŁ

Redakcja: Centrum Promocji UŁ