WorkShow – Branżowe Targi Pracy na UŁ

Jak idealnie dopasować pracodawcę i kandydata na pracownika? Biuro Karier UŁ podjęło się tego zadania organizując drugą edycję WorkShow – Branżowych Targów Pracy na UŁ. WorkShow to świeże spojrzenie na znaną wszystkim formę. Mniejsze, specjalistyczne targi, które odbywają się na poszczególnych wydziałach pozwalają rekruterom dotrzeć bezpośrednio do studentów edukujących się w konkretnych branżach.

 

Targi WorkShow dają możliwość bezpośredniego kontaktu potencjalnego pracownika z przedstawicielem firmy, dzięki mniej formalnej formule pozwalają na weryfikację oczekiwań obu stron.

 

W tym roku wydarzenie odbędzie się w trzech lokalizacjach:

 

  • Wydział Matematyki i Informatyki – 3 marca 2020
    branże: data science, IT, analityka, finanse, geoinformatyka
  • Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny – 5 marca 2020
    branże: bankowość, finanse, logistyka, usługi biznesowe, inwestycje i nieruchomości
  • Wydział Filologiczny – 10 marca 2020
    branże: SSC/BPO, logistyka, IT, usługi, translatoryka

 

Więcej informacji

 


 

Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

 

Materiał źródłowy: Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego

Redakcja: Centrum Promocji UŁ